Zarezerwuj miejsce parkingowe
+48 577 510 727
Strona główna   /  Oferta  /  Parking

Parking

Parking Lotnisko Travel Oferuje 300 miejsc parkingowych na utwardzonym terenie ogrodzonym monitorowany oświetlony Parking Travel to idealny wybór, jeżeli zależy Ci na pozostawieniu auta w sprawdzonym miejscu. Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz na weekend, czy na dłużej, możesz mieć pewność, że Twój pojazd będzie w dobrych rękach. Zdecyduj się na nasz całodobowy parking z monitoringiem znajdujący się przy lotnisku Warszawa Okęcie, a zyskasz gwarancję, że Twój samochód będzie czekał w takim stanie jak go pozostawiłeś. Oferujemy bezpłatny transport na lotnisko Okęcie.

Oprócz profesjonalnej ochrony pojazdów oferujemy bezpłatny transport na lotnisko Warszawa Okęcie, pod samo wejście głównego terminala. Transfer naszych Gości wykonujemy w błyskawicznym tempie, a dojazd do Okęcia zajmuje 10 minut, bez względu na porę dnia. Nasz parking znajduje się tuż przy lotnisku, co pozwala Klientom na naprawdę szybkie dotarcie na wyznaczony lot.

Nasze zalety Transport na lotnisko w obie strony w dniu przybycia oraz odbiór z lotniska w dniu powrotu przez naszych wykwalifikowanych kierowców, którzy zapewniają komfort oraz bezpieczny transport. Pomagamy 24/7 . Nasz miły personel pomoże w przepakowaniu bagaży.Wolne termin Rezerwacj miejsc Posiadamy blisko 300 miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Parking Lotnisko Travel to dobry wybór Zapraszamy

Zarezerwuj
Tel. +48 577 510 727
lub on-line
Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
Telefon
kontaktowy
Adres
e-mail
Imię
i nazwisko
Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Administratorem danych osobowych jest Parking Lotnisko WARSZAWA 05-090 Raszyn, ul. Słowikowskiego 86. Więcej informacji w Polityka Prywatności.